Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Coraz więcej napraw serwisowych

18.07.2018

Drukuj

Coraz więcej napraw serwisowych

Artykuł dostępny

Firma z Tarnowa Podgórnego wprowadziła na nasz rynek kombajny Rostselmash i ciągniki Arbos, o czym już informowaliśmy na łamach miesięcznika „top agrar Polska”. 
– Od stycznia rośnie u nas liczba zleceń serwisowych – mówi Paweł Korbanek, szef firmy z Tarnowa Podgórnego. Choć po rozstaniu z AGCO nie straciliśmy mechaników, to pracy jest coraz więcej. 

r e k l a m aTaki trend wynika ze wzrostu rejestracji ciągników zaawansowanych technologicznie. 
Ich naprawy wymagają większej wiedzy serwisowej i specjalistycznych programów diagnostycznych. Z tym nie ma problemu, bo Korbanek dysponuje takim wyposażeniem. 
W minionym roku spółka Korbanek zainwestowała w zakup nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. – Te traktory mają gwarancje fabryczne i niższe ceny, bo część z nich nie musiała jeszcze spełniać nowych norm emisji spalin i tzw. Mother Regulation – mówi Adam Korbanek. Aktualnie w Tarnowie Podgórnym i w oddziałach spółki stoi ok. 130 nowych ciągników marki MF i Fendt. 

– Nie mamy już możliwości zakupu kolejnych fabrycznie nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson ponad te które mamy w naszej siedzibie z zeszłorocznych atrakcyjnych zakupów na magazyn, ale dysponujemy doświadczoną kadrą – mówi Paweł Korbanek. Dla firmy istotne jest to, że prawo unijne nie zabrania wykonywania napraw serwisowych sprzętu w nieautoryzowanych warsztatach. 

Polecany artykuł

Nowa siedziba Zetor Polska– Na wyszkolenie mechanika serwisowego potrzeba wiele czasu – mówi Paweł Korbanek. Tu nie wystarczy kilka intensywnych szkoleń, aby szybko i skutecznie nowi mechanicy uporali się z każdym problemem.

oprac. jj
Fot. Józefowicz

Polecane dla Ciebie:

article icon

Plan zagospodarowania przestrzennego i wezwanie do zapłaty planistycznej

Czytaj

Galeria zdjęć

Paweł Korbanek – szef firmy z Tarnowa Podgórnego.
Hala serwisowa spółki Korbanek w Tarnowie Podgórnym.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii