Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Debiutant na targach Agro Show

Obrazek

Firma od lat produkuje różne wersje kabin od ciągników montowanych Polsce i za granicą, a w ostatnim czasie rozwija segment maszyn i urządzeń dla rolnictwa. Nadszedł więc czas, by pokazać je w Bednarach.

Jan Beba21 września 2017, 18:00
Podczas rozpoczynających się jutro targów Agro Show w Bednarach swoje miejsce mieć będzie firma Koja. W szerokiej ofercie firma posiada kabiny ciągnikowe, pługi obrotowe i zagonowe, kosiarki do trawy, mieszadła do gnojowicy i pługi odśnieżne.

To dla nas bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie i niezwykle ważny moment. O udziale w imprezie myśleliśmy już od pewnego czasu, systematycznie dopracowując ofertę m. in. pod tym kątem. Cieszymy się zatem niezmiernie, że podczas obecnej edycji w końcu będziemy mogli podzielić się ze zwiedzającymi naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi przedstawiciel podlaskiej firmy Andrzej Konopka.

Wyprodukowane na Podlasiu kabiny spotkać można przede wszystkim w nowych ciągnikach marki Ursus i Zetor. Istotnym elementem tej gałęzi produkcji jest sprzedaż nowoczesnych kabin do starszych traktorów Ursus (np. C330, C360), a także Massey Ferguson (np. MF 255). Szczegóły tych rozwiązań przedstawione będą na targach. Poza tym uwagę zwiedzających Do tego dojdą także pługi obrotowe, przeznaczone do wykonywania orki na polach płaskich o niewielkim nachyleniu, a także pługi zagonowe. Wytrzymałość tych urządzeń gwarantuje odpowiednia konstrukcja ramy, a największą zaletą maszyn jest zaś system zabezpieczenia resorowego, który zwiększa ich efektywność na glebach z dużą ilość kamieni. Produkowane pługi mają od 3 do 5 korpusów.

Dla majsterkowiczów informacją zachęcającą do odwiedzenia stoiska firmy są świadczone przez Koję usługi. Produkcja i regeneracja kół zębatych, cięcie laserowe, plazmowe i gazowe, gięcie rur i blach, obróbka skrawaniem, wyroby z tworzyw sztucznych oraz spawanie to usługi, którymi firma wspiera rolników.
 
– Oferta, którą zaprezentujemy w Bednarach, stanowić będzie jednak jedynie preludium do tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Nasi konstruktorzy cały czas pracują bowiem nad zupełnie nowymi produktami, które pojawią się na rynku prawdopodobnie jeszcze w tym roku – dodaje Konopka.

Co ciekawe, również aktualnie dostępne maszyny i urządzenia poddawane są ciągłym modyfikacjom. Firma chętnie wsłuchuje się bowiem w głosy swoich klientów i stara się na bieżąco wprowadzać modyfikacje, które dodatkowo ułatwią pracę na roli.

W najbliższe dni 22-25 września odbędzie się największa rolnicza plenerowa wystawa w Europie – Agro Show. Ponad 800 wystawców i 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej przyciągnie blisko 150 tys. zwiedzających. pju


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)