Reklama zniknie za 11 sekund

Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Deutz-Fahr: Bogata paleta ciągników w atrakcyjnej cenie

Obrazek

Ciągniki Deutz-Fahr mają szerokie grono zwolenników, a może się ono jeszcze powiększyć, gdyż producent przygotował specjalną ofertę cenową.

Paweł Twardowski15 września 2019, 19:27
Rynek sprzedaży nowych ciągników jest nadal w dołku. Lata hossy, kiedy to nabywców znajdowało znacznie ponad 15 tys. sztuk traktorów rocznie dawno minął. Dlatego też producenci dokładają wszelkich starań by zainteresować sowimi produktami potencjalnych nabywców. Z tą właśnie myślą Deutz-Fahr przygotował specjalną ofertę cenową na zielone ciągniki.

W ramach akcji Mistrzowskie Duety Deutz-Fahr można nabyć traktory w promocyjnych cenach w ściśle określonej specyfikacji. Jak zaznaczają przedstawiciele producenta jednym z hitów sprzedażowych są ciągniki Agrotron 130 i 165. Właśnie te traktory oferowane są w promocyjnej cenie. Pierwszy z wspomnianych ciągników wyposażony jest w 4-cylindorwy silnik marki Deutz AG o pojemności 3,6 l, który generuje moc 130 KM. Układ przeniesienia napędu to przekładnia typu power shift o 30 biegach do przodu i do tyłu. Przekładnia pozwala na rozpędzenie ciągnika do 40 km/h przy zredukowanych obrotach silnika, co wpływa na obniżenie zużycia paliwa podczas prac transportowych. O komfort w czasie jazdy dba amortyzowana przednia oś oraz pneumatyczny fotel traktorzysty. Dodatkowo traktor oferuje 4 prędkości WOM oraz podnośnik o udźwigu 7 ton. Ciągnik z takim wyposażeniem można kupić już za nieco ponad 260 tys. zł netto.

Większy model, Agrotorn 165 napędzany jest 6-cylindorwym silnikiem o pojemności 6 litrów i mocy 164 KM można kupić za niespełna 330 tys. zł netto. Promocyjne wyposażenie obejmuje m.in. przedni TUZ, 8 par gniazd hydraulicznych, amortyzację przedniej osi oraz kabiny, a także szerokie ogumienie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany traktorami mniejszej mocy, to producent oferuje model serii 4E w obniżonej cenie. Przykładowo Deutz-Fahr 4080 E z silnikiem 3-cylindrowym o mocy 75 KM, przekładnią o 15 przełożeniach w obu kierunkach, komfortową kabiną można kupić za 93 tys. zł netto. Nieco mocniejszy model 4090 E rozwijający moc 88 KM oferowany jest za 98 tys. zł.

W promocyjnych cenach dostępne są także dwa modele z serii 5G. Za 162 tys. zł netto można kupić traktor Deutz-Fahr 5110 G GS. W cenie otrzymujemy ciągnik z silnikiem o mocy 113 KM, przekładnię o 20 biegach w obu kierunkach z funkcją Stop&Go, klimatyzowaną kabinę, 6 wyjść hydraulicznych oraz elektrycznie sterowany TUZ o udźwigu 4,5 tony.

Liczba ciągników dostępnych w promocji jest ograniczona więc jeśli ktoś planuje zakup nowego ciągnika powinien czym prędzej odwiedzić dilera zielonych ciągników. pt


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)