Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Dni Otwarte Deutz-Fahr

04.09.2018

Drukuj

Dni Otwarte Deutz-Fahr

Artykuł dostępny

Każdy kto odwiedził w pierwszą niedzielę września punkt dilerski Deutz-Fahr mógł liczyć na nie lada atrakcje. My podczas drugiej już edycji Dnia Otwartego Dilera zawitaliśmy do firmy Agromarket Jaryszki, jednego z czołowych sprzedawców Deutz-Fahr.

r e k l a m aNa przybyłych gości czekały specjalnie przygotowane promocje na sprzęt z palety producenta. Zainteresowani zakupem ciągnika lub kombajnu rolnicy mogli z bliska zapoznać się niemal z pełną paletą produktów, uzyskać fachową wiedzę na temat rozwiązań technicznych i możliwości prezentowanego sprzętu.

Dodatkowo zamawiając tego dnia kombajn zbożowy lub ciągnik prócz korzystnych rabatów udzielanych przez sprzedawców, każdy przyszły posiadacz zielonego sprzętu otrzymywał zaproszenie na wycieczkę do fabryki Deutz-Fahr w Lauingen. Podczas dwudniowego wyjazdu będzie można na własne oczy zobaczyć jak krok po kroku na linii montażowej pracownicy wszystkie części składają w finalny produkt, który będzie pracował w naszym gospodarstwie. A przypomnijmy, że niedawno Deutz-Fahr oddał do użytku nowoczesną i pokaźną fabrykę o pow. 42 tys. m2, więc dla fana techniki atrakcji z pewnością nie zabraknie. Dodatkowym bonusem jest zwiedzanie Norymbergii.

Polecany artykuł

Rostelmash – rotorowy gigant ze wschoduA to jeszcze nie koniec. Na specjalną ofertę mogli liczyć nie tylko Ci, którzy zamówili nowy ciągnik czy kombajn. Dla posiadaczy starszego sprzętu również znalazła się miła niespodzianka. Zamawiając podczas Dni Otwartych Dilera przegląd swojego sprzętu z logo Deut-Fahr można było otrzymać specjalny pakiet operatora o wartości ponad 700 zł. W zestawie były m.in. okulary przeciwsłoneczne, kombinezon roboczy czy kubek termiczny.

Po prezentacji sprzętu przyszedł czas na rozmowy kuluarowe przy kawie i poczęstunku. Na milusińskich czekały gry i zabawy, a każdy kto chciał sprawdzić sowie umiejętności w jeździe ciągnikiem mógł konkurować z innymi w precyzyjnym ustawianiu pachołków ładowaczem czołowym.

Jak zapewniają przedstawiciele producenta w przyszłym roku planowana jest kolejna edycja Dni Otwartych Dilera Deutz-Fahr, na którą serdecznie zapraszamy.  pt

Fot. Twardowski

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii