Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Dobrze zerwać ściernisko i wymieszać

Obrazek

Kultywatory ścierniskowe to popularne maszyny. Jednak niewielu rolników przykłada wagę do prawidłowego przygotowania sprzętu.

Paweł Twardowski20 lipca 2016, 07:10

W tym roku jednak w wielu rejonach kraju susza mocno dała się we znaki, co utrudnia wykonanie podorywek. A wystarczy przysłowiowa chwila, aby sprzęt pracował należycie. Zwracamy uwagę jak dobrze przygotować sprzęt do nadchodzącego sezonu, by w czasie spiętrzenia prac polowych mieć spokojna głowę. Podpowiadamy jak ustawić kluczowe podzespoły maszyny by nawet w suchych warunkach praca była zadowalająca, powierzchnia pola po uprawie równa, a resztki pożniwne dobrze wymieszane. Zamieszczamy także informację o cenach części zamiennych do popularnych modeli.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie 122 w dziale "Technika".

Zachęcamy do lektury!Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)