Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Dożywotnia gwarancja na talerze marki Väderstad

Obrazek

Szwedzki producent maszyn do uprawy i siewu wprowadza dożywotnią gwarancję na oryginalne talerze. Tylko przyklasnąć takiej inicjatywie.

Jan Józefowicz4 stycznia 2018, 22:24
Firma poinformowała, że wymieni uszkodzony talerz w trakcie jego użytkowania bez żadnych kosztów pod warunkiem, że zostaną spełnione wszystkie warunki gwarancji.
Mattias Hovnert, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Väderstad, wyjaśnia - nasza produkcja części eksploatacyjnych jest wyjątkowa na rynku i gwarantuje, że Väderstad ma pełną kontrolę nad całym procesem. Hovnert dodaje - jesteśmy pewni jakości naszych produktów i chcemy, aby nasz klient czuł się bezpiecznie wybierając markę Väderstad jako partnera.

Talerze produkowane są z wysokiej jakości szwedzkiej stali V-55 w fabryce SPH (Svensk Presshärdning), która jest własnością marki Väderstad. Fabryka podzespołów zlokalizowana jest blisko głównej siedziby w Szwecji.
Firma wskazuje, że jeśli stosuje się trwałe, wysokiej jakości oryginalne części zamienne, można być pewnym, że zachowają one oczekiwaną wydajność i jakość pracy, co wpływa na niższe koszty w przeliczeniu na hektar.

Dożywotnia gwarancja firmy Väderstad dotyczy oryginalnych talerzy z modelu 2018, których dystrybucja rozpoczęła się w październiku 2017 r. Jako znak wysokiej jakości stali i właściwego procesu produkcji wszystkie talerze Väderstad są oznaczone symbolem "V-55".
oprac. jj

Fot. firmowe


1 z 2
Oryginalne części zamienne Väderstad ze znakiem V-55.

Oryginalne części zamienne Väderstad ze znakiem V-55.

2 z 2
Oryginalne części zamienne Väderstad ze znakiem V-55.

Oryginalne części zamienne Väderstad ze znakiem V-55.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)