Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Dożywotnia gwarancja na talerze marki Väderstad

04.01.2018

Drukuj

Dożywotnia gwarancja na talerze marki Väderstad

Artykuł dostępny

Firma poinformowała, że wymieni uszkodzony talerz w trakcie jego użytkowania bez żadnych kosztów pod warunkiem, że zostaną spełnione wszystkie warunki gwarancji.
Mattias Hovnert, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Väderstad, wyjaśnia - nasza produkcja części eksploatacyjnych jest wyjątkowa na rynku i gwarantuje, że Väderstad ma pełną kontrolę nad całym procesem. Hovnert dodaje - jesteśmy pewni jakości naszych produktów i chcemy, aby nasz klient czuł się bezpiecznie wybierając markę Väderstad jako partnera.

r e k l a m aTalerze produkowane są z wysokiej jakości szwedzkiej stali V-55 w fabryce SPH (Svensk Presshärdning), która jest własnością marki Väderstad. Fabryka podzespołów zlokalizowana jest blisko głównej siedziby w Szwecji.
Firma wskazuje, że jeśli stosuje się trwałe, wysokiej jakości oryginalne części zamienne, można być pewnym, że zachowają one oczekiwaną wydajność i jakość pracy, co wpływa na niższe koszty w przeliczeniu na hektar.

Dożywotnia gwarancja firmy Väderstad dotyczy oryginalnych talerzy z modelu 2018, których dystrybucja rozpoczęła się w październiku 2017 r. Jako znak wysokiej jakości stali i właściwego procesu produkcji wszystkie talerze Väderstad są oznaczone symbolem "V-55".
oprac. jj

Fot. firmowe

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Oryginalne części zamienne Väderstad ze znakiem V-55.
Oryginalne części zamienne Väderstad ze znakiem V-55.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii