Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Drastycznie spadła liczba zamawianych maszyn

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i każdego dnia docierają do nas nowe wytyczne odnośnie działania przedsiębiorstwa. Niestety, od pewnego czasu do firmy nie trafiają zamówienia na nowy sprzęt, co w dłuższej perspektywie może być poważnym problemem – powiedział Józef Seidel z firmy Mandam.

Jan Beba1 kwietnia 2020, 20:40
– Do wczoraj działaliśmy bez specjalnych ograniczeń, ale z zachowaniem wszystkich środków ostrożności m.in. w zakresie dostępu osób z zewnątrz i kontaktów między pracownikami. Od jutra to się zmieni. Nasza załoga została podzielona na podgrupy i produkcja spowolniła. Między innymi z tego powodu oraz z racji, że część z naszych pracowników przebywa na urlopie zdrowotnym lub opiekuńczym, niebawem mogą pojawić się opóźnienia w dostawie zamówionych maszyn – powiedział Seidel. 
 
Więcej o kondycji i wyzwaniach firmy Mandam w czasach epidemii dowiesz się z poniższego wywiadu, przeprowadzonego zdalnie z Józefem Seidelem z firmy Mandam.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)