Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Elektryczna taczka przydatna w zagrodzie

Obrazek

W każdej zagrodzie jest mnóstwo drobnych rzeczy do przewiezienia. Usprawnianiem prac transportowych wewnątrz gospodarstwa może być taczka elektryczna. Taki sprzęt oferuje firma Nu-Star.

Paweł Twardowski15 lipca 2015, 14:21

Do napędu taczki Nu-Star MUV producent stosuje silnik elektryczny o mocy 1,2 kW, który zasilany jest z dwóch bezobsługowych baterii żelowych. W opcji dostępne są akumulatory o zwiększonej pojemności, co umożliwia długą pracę bez konieczności ładowania. Sama ładowarka wbudowana jest w urządzenie, więc po skończonej pracy wystarczy tylko podłączyć przewód zasilający.

Z silnika napęd przekazywany jest na dwa przednie koła wyposażone w piankowe ogumienie, które jest odporne na mechaniczne uszkodzenia. Zastosowanie elektrycznego napędu taczki sprawia, że jest ona cicha i nie zanieczyszcza powietrza spalinami, co ma szczególne znaczenie w czasie wykorzystywania sprzętu w budynkach inwentarskich.

Taczka wyposażona jest metalową lub plastikową skrzynie ładunkową. Urządzenie ma ładowność 400 kg. Wyładunek odbywa elektrycznie. Jak zapewnia producent taczka pod pełnym obciążeniem umożliwia przewiezienie ładunku na odległość nawet 8 km. Prędkość jazdy do przodu wynosi 6 km/h, a do tyłu 3 km/h.  ptPicture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)