Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Fińskie miniładowarki

04.02.2018

Drukuj

Fińskie miniładowarki

Artykuł dostępny

Odwiedzając ostatnio wystawę w Poznaniu można było się natknąć na fińskie miniładowarki. Sprzęt marki Norcar to zwrotne maszyny przegubowe z tradycyjnym lub teleskopowym wysięgnikiem.

r e k l a m aModel 6226 wyposażony jest w silnik o mocy 26 KM. Hydrostatyczny układ jezdny ma dwa zakresy. Pierwszy z nich wykorzystywany jest podczas pracy i pozwala na jazdę z maksymalną prędkością 9 km/h. Drugi zakres pozwala rozpędzić ładowarkę do 19 km/h.

Hydraulika zasilana jest podwójną pompą, co sprawią, że ruchy wysięgnika są szybkie. Maksymalna wysokość na jaką można unieść ładunek przekracza 3 m, a obciążenie wyrywające wynosi 1150 kg.

W przypadku miniładowarek ważną cechą są gabaryty sprzętu. Model 6226 ma wysokość 2,13 m, a szerokość w zależności od zastosowanego ogumienia wynosi od 99 do 125 cm.

pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Okres wczesnej ciąży – zagrożenia dla zarodka

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii