Reklama zniknie za 11 sekund

Fliegl kupił firmę Brochard

Obrazek
8 lipca Fliegl kupił francuskiego producenta maszyn rolniczych firmę Brochard Constructeuer. W rodzimym zakładzie Brochard już wkrótce ruszy produkcja rozrzutników z logo Fliegl wyposażonych w adaptery z walcami pionowymi i poziomymi.  
 
Dawid Konieczka12 lipca 2019, 20:35
Brochard Constructeuer produkuje szeroką gamę rozrzutników do obornika, przyczep i przyczep przeładowczych w Beaulieu Sous La Roche. Przejęcie technologii produkcji maszyn Brochard przez Fliegl to krok w uzupełnieniu oferty bawarskiego producenta o rozrzutniki z uniwersalnym adapterem wyposażonym w walce poziome i talerze rozrzucające. 
Przejęcie Brochard rozszerza naszą ofertę w Niemczech i na rynkach międzynarodowych. Fuzja pomoże rozszerzyć gamę maszyn i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki we Francji ”, wyjaśnia Josef Fliegl.
Znaczenie nawozów organicznych jest coraz bardziej ważne w prowadzeniu zrównoważonego rolnictwa. Produkty wytwarzane w Beaulieu Sous La Roche będą nadal oferowane pod marką Brochard Agriculture na rynku francuskim i na rynkach międzynarodowych.
Alain Bellion, główny konstruktor w Brochard, będzie technicznym dyrektorem sprzedaży nowej firmy. Jego zakres działalności obejmuje głównie rozwój techniczny i wdrożenie standardów Fliegl w produkowanych obecnie maszynach.
Ponadto na linii produkcyjnej we Francji produkowane będą rozrzutniki obornika z logo Fliegl z adapterami wyposażonymi w walce pionowe i poziome. Będą one dystrybuowane pośrednictwem sieci handlowej Fliegl w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej. Pierwsze modele zostaną zaprezentowane na targach Agritechnica 2019 w Hanowerze.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)