Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Granit – pierwszy partnerski sklep sprzedaży detalicznej

Obrazek

Do tej pory Granit skupiał się w Polsce na hurtowej sprzedaży części zamiennych i współpracy z firmami, które sprzedawały je rolnikom indywidualnym. Właśnie ruszył pierwszy partnerski sklep sprzedaży detalicznej w Bogdanowie k. Obornik Wielkopolskich, którego właścicielami są dotychczasowi partnerzy handlowi Granit.

Dawid Konieczka6 lutego 2016, 06:00

Firma Granit to znaczący gracz na światowym rynku dystrybucji części do maszyn rolniczych. Od wielu lat firma działa na naszym rynku. Do tej pory skupiała się wyłącznie na współpracy ze sklepami oferującymi części zamienne do maszyn rolniczych. W piątek 5 lutego otwarto pierwszy w Polsce sklep partnerski Granit, w którym rolnicy mogą zakupić każdą część z obszernej palety produktów dystrybuowanych przez Granit. Punkt sprzedaży częsci powstał przy wsparciu firmy Granit, jego właścicielami są dotychczasowi partnerzy handlowi Granit.
Pierwszy sklep partnerski Granit zlokalizowany jest w Bogdanowie k. Obornik Wielkopolskich. Jego powierzchnia zajmuje 210 m2. Właścicielami sklepu są dwaj przedsiębiorcy, którzy już od 6 lat współpracują z firmą Granit. Ich dotychczasowy sklep znajduje się w Sękowie k. Pniew.
- Sklep w Bogdanowie to pierwszy taki obiekt w Polsce. Na razie jest sklepem pokazowym, do którego zapraszamy także inne firmy, które są zainteresowane prowadzeniem podobnego sklepu – dodaje Piotr Linkowski z firmy Granit. Obecnie prowadzone są rozmowy z ok. 15 firmami w całej Polsce, które zamierzają otworzyć podobny obiekt jak w Bogdanowie. Celem firmy Granit jest stworzenie siatki sklepów wraz z dotychczasowymi partnerami handlowymi, które będą oddalone od siebie ok. 30 km. Sklepy mają być prowadzone przez firmy, które do tej pory współpracują z Granitem, jako niezależne podmioty gospodarcze.
dk1 z 1
Pierwszy sklep partnerski Granit znajduje sie w Bogdanowie k. Obornik Wielkopolskich.

Pierwszy sklep partnerski Granit znajduje sie w Bogdanowie k. Obornik Wielkopolskich.

Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)