Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Izydory 2021: Statuetka Złotego Izydora trafiła do John Deere Polska

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Izydory 2021 przyznano także  Złote Izydory. Trafiły one do firm, które przez trzy ostatnie lata zdobywały statuetkę i tytuł "firmy przyjaznej rolnikowi". Jednym z laureatów tej nagrody została firma John Deere Polska.

Bartłomiej Czekała14 listopada 2021, 20:25
W jej imieniu nagrodę odebrał Bartosz Białas. W rozmowie z redaktorem top agrar Polska Janem Bebą wyjaśnia jaka jest recepta na sukces w produkcji, sprzedaży i serwisie ciągników rolniczych.

- Wydaje mi się, że recepta jest na to taka, aby dbać o klienta - rolnika. Dlatego nasi dilerzy są w stałym kontakcie z rolnikami i starają się im oferować nie tylko maszyny, ale też rozwiązania, które pomagają utrzymać te maszyny w ciągłym ruchu - mówił po wręczeniu nagrody Bartosz Białas.

Jak podkreśla, każdy klient jest wymagający, dlatego firma robi wszystko by sprostać tym oczekiwaniom. Najważniejsze jest dopasowanie ciągnika do danego gospodarstwa i potrzeb rolnika. Istotne jest także jego wyposażenie w narzędzia i systemy rolnictwa precyzyjnego.
Obejrzyj cały wywiad!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)