Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Izydory 2021: Statuetka Złotego Izydora trafiła do John Deere Polska

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Izydory 2021 przyznano także  Złote Izydory. Trafiły one do firm, które przez trzy ostatnie lata zdobywały statuetkę i tytuł "firmy przyjaznej rolnikowi". Jednym z laureatów tej nagrody została firma John Deere Polska.

Bartłomiej Czekała14 listopada 2021, 20:25
W jej imieniu nagrodę odebrał Bartosz Białas. W rozmowie z redaktorem top agrar Polska Janem Bebą wyjaśnia jaka jest recepta na sukces w produkcji, sprzedaży i serwisie ciągników rolniczych.

- Wydaje mi się, że recepta jest na to taka, aby dbać o klienta - rolnika. Dlatego nasi dilerzy są w stałym kontakcie z rolnikami i starają się im oferować nie tylko maszyny, ale też rozwiązania, które pomagają utrzymać te maszyny w ciągłym ruchu - mówił po wręczeniu nagrody Bartosz Białas.

Jak podkreśla, każdy klient jest wymagający, dlatego firma robi wszystko by sprostać tym oczekiwaniom. Najważniejsze jest dopasowanie ciągnika do danego gospodarstwa i potrzeb rolnika. Istotne jest także jego wyposażenie w narzędzia i systemy rolnictwa precyzyjnego.
Obejrzyj cały wywiad!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy