Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Jak się ma Agroma?

10.05.2017

Drukuj

Jak się ma Agroma?

Artykuł dostępny

Jedno z cyklu spotkań handlowców Agromy z rolnikami odbyło się w miniony weekend w miejscowości Młynkowo, gmina Połajewo w Wielkopolsce. Zaproszeni na pokaz traktorów i maszyn zielonkowych Kubota rolnicy mogli zobaczyć w trakcie pracy kosiarkę, przetrząsarkę czy prasę japońskiego producenta. Maszyny towarzyszące były sprzęgnięte z traktorami Kubota o mocy od 95 do 175 KM. Mimo trudnych warunków atmosferycznych prezentowane zestawy dały sobie radę.  - Nie wiedziałem, że Japończycy mają w ofercie tyle maszyn – zaskoczenia nie krył Pan Filip, jeden z gości pokazu.

r e k l a m aPonadto w akcji na połajewskich polach zobaczyć można było wóz paszowy Alima Bis i owijarkę do bel Sipma 7531 Maja. Swoje stoisko miał także, oferujący finansowanie fabryczne BZ WBK Leasing. Na wszystkich czekały gorące herbata i kawa a także tradycyjna grochówka. Co przy niezbyt dobrej pogodzie pomagało poradzić sobie z chłodem a także ułatwiało nawiązywanie rozmów. Nie tylko tych handlowych.

Agroma w Poznaniu działa na rynku wsparcia rolnictwa od ponad 40 lat i zaopatruje gospodarstwa w części zamienne, pasze, nawozy, akcesoria oraz maszyny rolnicze. Obok siedziby w podpoznańskim Bogucinie firma ma także oddział w Kutnie i kilkadziesiąt sklepów.

Fot. D. Walory

 

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

Galeria zdjęć

Pokaz traktorów i maszyn zielonkowych Kubota zorganizowany przez firmę Agroma.
Pokaz traktorów i maszyn zielonkowych Kubota zorganizowany przez firmę Agroma.
Pokaz traktorów i maszyn zielonkowych Kubota zorganizowany przez firmę Agroma.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii