Zaloguj
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Kłopoty z wjazdem na pole? Poznaj propozycję Pöttingera

Jej kompaktowe wymiary mogą być przydatne na wąskich wjazdach na pola, a rozwiązania techniczne z dużych przyczep silosowych wpływają na wydajność nowej przyczepy Pöttinger.

Jan Beba8 czerwca 2017, 10:12

Nowa objetościówka Torro 5510 uzupełnia serię przyczep producenta Torro Combiline. Najnowszy model 5510 zyskał nową belkę nożową PowerCut z 45 nożami i teoretyczną długością cięcia 34 mm, jak również stosowany od dawna przez firmę 6-rzędowy podbieracz o szerokości 2 m. Jest on wahliwie zawieszony do ramy maszyny, przez co zapewnia właściwe kopiowanie nierówności terenu. Opatentowane przez firmę Pöttinger rozwiązanie Easy Move umożliwia wychylenie belki nożowej i jej obsługę. W opcji dostępne są specjalne noże Twin Blade z dwustronnym ostrzem i indywidualnym zabezpieczeniem. W pracy skorzystać można z maksymalnie 45 noży, co pozwala uzyskać 34-milimetrową sieczkę.

Podwójny czas użytkowania. Nowe rozwiązanie eliminuje konieczność zabierania zapasowych noży na pole i redukuje czas poświęcony na ich wymianę. Nowy model jest wyposażony ponadto w opuszczoną podłogę rusztową i daje się szybko przezbroić z wersji silosowej do wersji transportowej.

Nowe przyczepy Torro 5510 Combiline dostępne są w wersji L oraz D. Maksymalna pojemność załadunku to 29 m3

Kolejny model marki Pöttinger uzupełnia szeroką ofertę firmy, która obejmuje 60 modeli przyczep odpowiednich zarówno dla gospodarstw rodzinnych, usługodawców czy gospodarstw wielkoobszarowych.

Fot. firmowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ