Reklama zniknie za 11 sekund

Kolejny wojownik w ofercie SDF

Obrazek

Choć ponoć nie ma dwóch identycznych ciągników, to rolnicy i tak chcą by ich sprzęt różnił się od traktora sąsiada. Dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić Deutz-Fahr przygotował limitowaną edycję ciągnika Agrotron 6215 TTV w wersji Warrior.

Paweł Twardowski23 maja 2019, 09:11
Ciągnik na pierwszy rzut oka jest nie do pomylenia z innymi modelami. Traktor wyróżnia się czarnym kolorem, ale to nie wszystko. W limitowanej wersji traktor wyposażony jest w unikatowe dodatki czyniące z Agrotrona prawdziwe dzieło sztuki, a pamiętajmy, że ciągniki Deutz-Fahr mają naprawdę piękną linię, co zawdzięczają współpracy producenta z Giugiaro. Charakteru ciągnikowi dodają chromowane detale, m.in. na osłonie rury wydechowej czy ksenonowa lampa ostrzegawcza (kogut). Kolejne różnice zauważymy po wejściu do kabiny. Wewnątrz kabiny MaxiVision II modeli Warrior znajdziemy fotel traktorzysty Max Comfort Evolution Active DDS XXL, radio odbiornik renomowanej marki z wejściem USB oraz specjalną matę podłogową. Dodatkowo Deutz-Fahr Agrotron 6215 TTV Warrior może być doposażony w wydajne oświetlenie typu LED, dzięki czemu praca po zapadnięciu zmroku to nie problem.

Pod maską Warriora pracuje 6-cylindrowy doładowany silnik o 24 zaworach rozwijający moc 212 KM. Jednostka napędowa współpracuje z bezstopniową przekładnią ZF. Minimalna prędkość jazdy to zaledwie 0,2 km/h, natomiast prędkość transportowa 40 km/h osiągana jest zredukowanych obrotach silnika, co wpływa na oszczędność ON. Układ hydrauliczny typu load sensing zasilany jest pompą wielotłoczkową o wydatku 160 l/min. Gniazda hydrauliczne mają sterowanie elektroniczne, co pozwala traktorzyście na regulacje czasu otwarcia zaworu oraz natężenia przepływu. Podnośnik hydrauliczny również kontrolowany jest elektronicznie.

Ciągnik Deutz-Fahr charakteryzują się bogatym pakietem prędkości WOM i nie inaczej jest w przypadku serii Warrior. Traktorzysta może wybrać jedną z 4 prędkości końcówki – 540, 750, 1000 i 1400 obr./min. O komfort pracy dba przestronna amortyzowana kabina oraz resorowana przednia oś.

Przypomnijmy, że to już kolejny model Agrotrona w wersji Warrior. Wcześniej producent oferował limitowane serie ciągników Agrotron 9340 TTV oraz Agrtoron 7250 TTV.

Więcej o innych modelach Agrotron w limitowanej serii Warrior przeczytacie:

Traktory: Kolejny wojownik od Same Deutz-Fahr

Wojownik ze stajni SDF

pt


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)