Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Korbanek – nowe ciągniki i maszyny

Obrazek

Tylko do końca roku spółka Korbanek pełni rolę generalnego importera produktów AGCO. Tymczasem w punktach sprzedaży pojawiają się ciągniki, kombajny i maszyny innych producentów. Sprawdź jakich!

Jan Beba5 grudnia 2017, 06:00

Biznes nie znosi pustki, dlatego tuż po ujawnieniu zakończenia współpracy z koncernem AGCO (kwiecień b.r.), w którego ofercie są modele takich marek jak Fendt czy Massey Ferguson kierownictwo spółki Korbanek rozpoczęło pracę nad pozyskaniem sprzętu rolniczego innych producentów.

O tym, że poszukiwania są bardzo owocne mogliśmy się przekonać kilka miesięcy temu podczas wystawy AgroShow, kiedy miała miejsce premiera ciągników włoskiej marki Arbos i kombajnów Rostselmash z Rosji. Firma z Tarnowa Podgórnego jest obecnie generalnym importerem zarówno marki Arbos pod którą wytwarzane są ciągniki (rolnicze, sadownicze i komunalne), maszyny uprawowe, uprawowo-siewne, rozsiewacze i opryskiwacze, jak również sprzętu Rostselmash z Rostowa nad Donem, czyli przede wszystkim kombajnów do zbioru zbóż i sieczkarni. To jednak nie koniec ofensywy sprzedażowej firmy Korbanek.

Listopadowe targi Agritechnica były okazją do potwierdzenia współpracy z producentami pras. – Jesteśmy przedstawicielem na całą Polskę firmy Maschio w zakresie pras. Współpracujemy także z firmą McHale w województwie wielkopolskim, dolnośląskim i podkarpackim. Poza tym reprezentujemy firmę Goweil - producenta pras i prasoowijarek oraz innego sprzętu do konserwacji pasz z Austrii – mówi Przemysław Pilarczyk, dyrektor handlowy w firmie Korbanek.
Rozwód z koncernem AGCO nie powinien zmartwić właścicieli sprzętu Fendt czy Massey Ferguson zakupionego w firmie Korbanek. Mimo, że od 1 stycznia firma nie jest generalnym importerem AGCO w Polsce, to w 2018 roku nadal prowadzona będzie sprzedaż zarówno kombajnów jak i ciągników wymienionych marek. Poza tym cały czas oferowany będzie serwis pogwarancyjny oraz części zamienne do marek Massey Ferguson i Fendt.

Fot. Józefowicz, Konieczka

Zobacz także:
Korbanek traci ciągniki
Rostselmash u KorbankaPicture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)