Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Korbanek – nowe ciągniki i maszyny

05.12.2017

Drukuj

Korbanek – nowe ciągniki i maszyny

Artykuł dostępny

Biznes nie znosi pustki, dlatego tuż po ujawnieniu zakończenia współpracy z koncernem AGCO (kwiecień b.r.), w którego ofercie są modele takich marek jak Fendt czy Massey Ferguson kierownictwo spółki Korbanek rozpoczęło pracę nad pozyskaniem sprzętu rolniczego innych producentów.

r e k l a m aO tym, że poszukiwania są bardzo owocne mogliśmy się przekonać kilka miesięcy temu podczas wystawy AgroShow, kiedy miała miejsce premiera ciągników włoskiej marki Arbos i kombajnów Rostselmash z Rosji. Firma z Tarnowa Podgórnego jest obecnie generalnym importerem zarówno marki Arbos pod którą wytwarzane są ciągniki (rolnicze, sadownicze i komunalne), maszyny uprawowe, uprawowo-siewne, rozsiewacze i opryskiwacze, jak również sprzętu Rostselmash z Rostowa nad Donem, czyli przede wszystkim kombajnów do zbioru zbóż i sieczkarni. To jednak nie koniec ofensywy sprzedażowej firmy Korbanek.Listopadowe targi Agritechnica były okazją do potwierdzenia współpracy z producentami pras. – Jesteśmy przedstawicielem na całą Polskę firmy Maschio w zakresie pras. Współpracujemy także z firmą McHale w województwie wielkopolskim, dolnośląskim i podkarpackim. Poza tym reprezentujemy firmę Goweil - producenta pras i prasoowijarek oraz innego sprzętu do konserwacji pasz z Austrii – mówi Przemysław Pilarczyk, dyrektor handlowy w firmie Korbanek.
Rozwód z koncernem AGCO nie powinien zmartwić właścicieli sprzętu Fendt czy Massey Ferguson zakupionego w firmie Korbanek. Mimo, że od 1 stycznia firma nie jest generalnym importerem AGCO w Polsce, to w 2018 roku nadal prowadzona będzie sprzedaż zarówno kombajnów jak i ciągników wymienionych marek. Poza tym cały czas oferowany będzie serwis pogwarancyjny oraz części zamienne do marek Massey Ferguson i Fendt.

Fot. Józefowicz, Konieczka

Zobacz także:
Korbanek traci ciągniki
Rostselmash u Korbanka

Polecane dla Ciebie:

article icon

Soja też może chorować

Zamów wersję premium

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii