Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Ładowarki Cat od nowego dealera

Obrazek

Do grona dealerów rolniczych Cat dołączyła firma spod Bydgoszczy: Eurotech Agro Łukasz Kosiór. To już ósmy autoryzowany dealer rolniczy Cat w naszym kraju. Cat kontynuuje zapoczątkowaną dwa lata temu strategię zakładającą rozwój sprzedaży ładowarek w sektorze rolniczym.

Jan Beba9 września 2020, 22:00

Rolnicza oferta ładowarek Cat obejmuje trzy główne grupy produktów: rolnicze ładowarki teleskopowe o maks. wysokości podnoszenia 7 – 9,8m i udźwigu 3,4 – 4 tony (modele TH 357D, TH 408D i TH 3510D), kompaktowe ładowarki kołowe (do zastosowań gdzie kluczowy jest kompaktowy rozmiar maszyny połączony z dobrym udźwigiem) oraz agregaty prądotwórcze (często stosowane w kurnikach). Z tego grona to ładowarki teleskopowe są głównym i najlepiej sprzedającym się produktem dla rolników.

– Z Eurotech Agro rozpoczęliśmy rozmowy pod koniec ub. roku, zauważając jej szybki i profesjonalny rozwój. Firma, która swoją stabilną pozycję osiągnęła przez wiele lat pracy w zakresie maszyn używanych, w ostatnim czasie zaczęła poszerzać swoją ofertę o maszyny nowe, markowych producentów -  liderów rynku. Ciągniki Deutz-Fahr, maszyny rolnicze Kuhn czy Lemken. Taka oferta dla rolników w połączeniu z ugruntowaniem w lokalnym rynku oraz doświadczonym serwisem spowodowała, iż zaproponowaliśmy Eurotech reprezentowanie marki Cat na rynku rolniczym –mówi Piotr Kruk, koordynator sieci dealerów. Eurotech Agro będzie pracował na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i kilku powiatów ościennych. Początek współpracy jest bardzo dynamiczny, Eurotech już dostarczył klientom pierwsze ładowarki teleskopowe Cat.

– Decyzje o współpracy z Caterpillar podjęliśmy głównie ze względu na niezawodne ładowarki teleskopowe.  Jako właściciel firmy kładę duży nacisk na jakość maszyn, które dostarczamy do użytkownika. Chcę podkreślić iż Caterpillar Agro to nie tylko ładowarki teleskopowe ale również kompaktowe ładowarki czy mini-ładowarki gąsienicowe, koparko-ładowarki koparki czy ładowarki ze sterowaniem burtowym – dodaje Łukasz Kosiór, właściciel Eurotech Agro.1 z 3
Rolnicze ładowarki teleskopowe o maks. wysokości podnoszenia 7 – 9,8m i udźwigu 3,4 – 4 tony (modele TH 357D, TH 408D i TH 3510D)

Rolnicze ładowarki teleskopowe o maks. wysokości podnoszenia 7 – 9,8m i udźwigu 3,4 – 4 tony (modele TH 357D, TH 408D i TH 3510D)

2 z 3
Do grona dealerów rolniczych Cat dołączyła firma spod Bydgoszczy: Eurotech Agro Łukasz Kosiór.

Do grona dealerów rolniczych Cat dołączyła firma spod Bydgoszczy: Eurotech Agro Łukasz Kosiór.

3 z 3
CAT oferuje również gamę ładowarek kołowych do ciężych prac.

CAT oferuje również gamę ładowarek kołowych do ciężych prac.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)