Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Leciwa „sześćdziesiątka” jak nowa! Fabryczny remont Ursusa C-360

Obrazek

Firma Ursus z Lublina, oprócz produkcji nowych ciągników i maszyn rolniczych oraz autobusów, wykonuje także remonty fabryczne leciwych traktorów. 9 kwietnia br. oddano właścicielowi po takim właśnie remoncie starszy model Ursusa C-360 z owalną kabiną typu „orzeszek”.

Bartłomiej Czekała25 kwietnia 2019, 14:48
Przekazanie wyremontowanego Ursusa C-360 w klasycznej wersji właścicielowi, czyli Klubowi Tenisowemu „Kortland” odbyło się 9. kwietnia br. w Lublinie. Oprócz generalnego remontu ciągnik został dodatkowo wyposażony w 3 sekcyjny ładowacz czołowy z euro ramką, wspomaganie kierownicy zasilane z koła pasowego, dodatkowe oświetlenie robocze na błotnikach tylnych oraz na dachu.

„Na życzenie klienta zostawiliśmy kabinę typu "orzeszek", która przeszła kapitalną renowację i odbudowę, została wyposażona w nowe szyby i uszczelki oraz nowy dach wraz z oświetleniem roboczym, które ułatwi pracę z TUR-em po zmroku” – czytamy na stronie internetowej firmy Ursus.

Jak informuje firma z Lublina, klient otrzymał dedykowaną statuetkę FABRYCZNY REMONT URSUS z indywidualnym numerem akcji remontowej #0001. Statuetka została pomalowana lakierem użytym do maski i błotników ciągnika. Oprócz widocznej łyżki do materiałów sypkich nasz klient zażyczył sobie jeszcze wideł do palet.
Zapewne wielu naszych Czytelników pamięta, że kilka lat temu zorganizowaliśmy dla naszych Prenumeratorów konkurs „Odpicujemy Ci Ursusa”. W ramach jego wyremontowaliśmy we współpracy z firmą Ursus 2 ciągniki Ursus C-330 oraz 2 ciągniki Ursus C-360.

Zobacz relację z tego konkursu - kliknij tutaj.Fot. Ursus
Źródło: ursus.com.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)