Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Mistrzostwa Mechaników – zgłoś się!

24.02.2019

Drukuj

Mistrzostwa Mechaników – zgłoś się!

Artykuł dostępny

Nasza redakcja oraz redakcja „profi” są partnerami Mistrzostw Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych,których finał odbędzie się 29 marca podczas targów Motor Show w Poznaniu. Naszym partnerem jest John Deere, który przygotowuje konkurencje do Mistrzostw oraz nagrody. Jest o co walczyć, bo szkoły, których uczniowie zajmą 15 pierwszych miejsc z grona wszystkich 20 biorących udział w finale otrzymają od John Deere ciągnik do celów dydaktycznych na czas 5 dni.

r e k l a m a

John Deere przygotował także cenne nagrody, dla 3 najlepszych zespołów, które staną na podium.
Pozostali partnerzy Mistrzostw, którymi są ExxonMobil i Kramp przygotowali także cenne nagrody. Organizatorem Mistrzostw jest fundacja Cooperatio i MTP.

Jak wziąć udział w Mistrzostwach?

Konieczna jest rejestracja zespołu (2 uczniów i opiekun). Rejestracja trwa tylko do 5 marca. Klikając TUTAJ przejdziesz do formularza zgłoszeniowego

Polecany artykuł

Kombinat Rolny Kietrz ma 40 ciągników John Deere

Dnia 6 marca odbędzie się test online dla wszystkich zespołów zgłoszonych do Mistrzostw. Na podstawie testu wyłonionych zostanie 20 zespołów, które będą rywalizować w finale Mistrzostw 29 marca podczas targów Motor Show w Poznaniu.

Na naszych łamach przez kilka miesięcy prezentowaliśmy szkoły, które zadeklarowały zgłoszenie swoich zespołów do Mistrzostw. Jeśli Ty chcesz także zaprezentować swoją szkołę i swoje umiejętności na Mistrzostwach nie czekaj dłużej i zgłoś się już dziś!

Oto szkoły, które odwiedziliśmy:

Formularz zgłoszeniowy do Mistrzostw.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

Zobacz wideo

Młody Mechanik Maszyn Rolniczych – zgłoś się!

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii