Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Duńscy farmerzy nadali swoim dzieciom imiona pochodzące od marek ciągników rolniczych

Obrazek

Większość ludzi prędzej czy później staje przed dylematem wyboru imienia dla swojego potomstwa. Tak również było w przypadku Christoffera i Camilli Ellesøe z Danii. Małżeństwo przyjęło dość nietypowe podejście do nadawania imion swoim synom. Chłopcy nazywają się tak jak… marki znanych ciągników!

Dominika Mulak12 sierpnia 2020, 12:03
Przed narodzinami pierwszego syna, Christoffer i Camilla Ellesøe z Danii mieli problem z wyborem imienia. Ponieważ ich imiona zaczynają się na literę C, imię dziecka również powinno zaczynać się na literę C.

W końcu Christoffer Elesoes wpadł na pomysł, aby nazwać chłopca od marki swojego ciągnika. Od tego czasu najstarszy syn ma na imię Case. Z drugim i trzecim synem, wybór imion był już prostszy. Chłopcy nazywają się Claas i Cormick.

Problem pojawił się dopiero, gdy rodzina spodziewała się czwartego potomka. Po długich poszukiwaniach, rodzice znaleźli właściwą nazwę. Chłopiec ma na imię Clayson, tak jak belgijski producent kombajnów.

Poza nazwami maszyn rolniczych, czterech chłopców ma również dość konwencjonalne drugie imiona, takie jak Christian czy Constantin.


Na zdjęciu Case, Claas, Cormick i Clayson oraz ich mama Camilla.


Źródło: Top Agrar
Fot.: www.topagrar.com


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)