Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Nasz pokaz – uprawa pasowa i uproszczona – Claydon

Na pokazie maszyn do uprawy pasowej i uproszczonej zorganizowanym przez naszą redakcję i redakcję „profi” firma Claydon zaprezentowała siewnik Hybrid T4 przeznaczony do uprawy pasowej zbóż i rzepaku.

 
Dawid Konieczka15 maja 2019, 12:00
Brytyjka firma Claydon została założona przez rolnika, który zanim zajął się produkcją maszyn na szeroką skalę zbudował siewnik do własnych potrzeb. Maszynie stawianych było wiele wymagań, jedno z nich to niskie zapotrzebowanie na moc co przekładało się na niskie koszty pracy. Kolejny problem, który dotyczy coraz szersze grono rolników to zjawisko erozji wodnej i wietrznej. 

Claydon informuje, że elementem wyróżniającym maszynę na tle maszyn innych marek jest dłuto spulchniające pas gleby i wymienny element wysiewający nasiona. Producent wskazuje, że elementy pracujące w glebie wyróżniają się niewielkim zapotrzebowaniem na moc. 

Zobacz wywiad z przedstawicielem firmy Claydon i dowiedz się więcej o tej maszynie!


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)