Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Nasze seminaria na targach Polagra-Premiery

Obrazek

Jeśli wybierasz się na targi Polagra-Premiery w Poznaniu przyjdź koniecznie na nasze seminaria dotyczące mechanizacji. Odbywać się one będą na podium w tzw. Alei Lipowej, czyli między halami nr 7 i 8.

Jan Józefowicz13 stycznia 2016, 15:06
  • „Jak bezpiecznie podnieść moc silnika” – to seminarium zaplanowaliśmy na sobotę, 23 stycznia od godz. 13.00. Wspólnie z naszym ekspertem dr. Mirosławem Czechlowskim z Uniwersytetu Przyrodniczego z Poznania wskażemy na najważniejsze zagrożenia podczas tuningowania silników w ciągnikach i kombajnach. Podpowiemy, jak bezpiecznie zwiększyć moc bez uszczerbku dla pozostałych elementów układu napędowego. Podczas naszego seminarium dowiedzą się Państwo, jak nie wpaść w pułapkę nie do końca rzetelnych firm, zwiększających moc silnika. Po naszym spotkaniu będziesz wiedział, na ile zwiększyć moc bez obawy o koszty ewentualnych napraw, gdy moc zostanie zbytnio podniesiona.
  • „Coraz nowocześniejsze ciągniki” – w niedzielę 24 stycznia od godz. 13.00. Wraz z naszym ekspertem dr. Mirosławem Czechlowskim z UP w Poznaniu i kilkoma firmami pokażemy, nad czym pracują czołowi producenci ciągników. Wydawać by się mogło, że chyba wszystkie podzespoły traktorów już w pełni zmodernizowano. Przyjdź, a dowiesz się, 
w co wkrótce będzie można wyposażyć ciągniki rolnicze.

Serdecznie zapraszamy!Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)