Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Naturalnie Rolnictwo – ekologiczne maszyny Fliegl

Obrazek

Nową linię maszyn zaprezentowała w ostatnim czasie firma Fliegl.

Jan Beba22 grudnia 2016, 10:21

Wozy asenizacyjne i rozrzutniki obornika z serii „Naturalnie Rolnictwo” to najnowsza propozycja firmy Fliegl. Kampania promuje maszyny skonfigurowane zgodnie z zasadami ekologii, co ma istotne znaczenie w przypadku rozrzutników i wozów asenizacyjnych. Polega ona na doborze takich urządzeń, które w jak najmniejszym stopniu oddziałują na środowisko podczas pracy. Do grupy korzystnych dla środowiska rozwiązań należy np. wóz asenizacyjny wyposażony w nowy aplikator Skate, ewentualnie GUG lub SSG. W przypadku rozrzutników obornika z serii ASW lub ADS proponowane są adaptery typu Profi.

Wszystkie maszyny z serii „Naturalnie Rolnictwo” są standardowo ocynkowane i pomalowane specjalną odporną na promieniowanie UV czarną farbą. Ponadto urządzenia odznaczają się charakterystycznym zielonym kolorem felg. Celem prowadzonej przez firmę Fliegl kampanii jest prezentacja korzyści płynących z rolnictwa ekologicznego i kształtowanie pozytywnego wizerunku rolników.

Fot. firmowe1 z 1
Maszyny z serii „Naturalnie Rolnictwo” są standardowo ocynkowane i pomalowane czarną farbą.

Maszyny z serii „Naturalnie Rolnictwo” są standardowo ocynkowane i pomalowane czarną farbą.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)