Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Nowe logo i design

Obrazek

Nie tylko walory techniczne są ważne dla klientów maszyn rolniczych – w wielu przypadkach liczy się także wygląd.

Jan Beba19 lutego 2015, 09:36

Wizualną odmianę maszyn przeprowadziła firma Horsch. Oczywiście czerwony kolor będzie nadal dominował na większości oferowanego sprzętu, a jego uzupełnieniem będą szare barwy. Inżynierowie uwypuklili w ten sposób charakterystyczne części maszyn. 

Zbiorniki w siewnikach pozostają czerwone, a wszystkie zbiorniki, które wykonane są z tworzywa sztucznego, np. w opryskiwaczach, zyskały kolor ciemnoszary, na którym logo jest lepiej widoczne.

Odświeżeniu uległo też logo firmy, które oprócz zmiany czcionki wzbogacono o drobny akcent kolorystyczny. Od tej pory nazwy modeli umieszczane będą bezpośrednio przy logo firmy, co ułatwi ich rozpoznanie. beb 

Fot. firmowe1 z 3
Nowa stylistyka maszyn Horsch.

Nowa stylistyka maszyn Horsch.

2 z 3
Nowa stylistyka maszyn Horsch.

Nowa stylistyka maszyn Horsch.

3 z 3
Nowa stylistyka maszyn Horsch.

Nowa stylistyka maszyn Horsch.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)