Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Nowości Agro Show: opryskiwacz Spraymax

Obrazek

Na targach Agro Show firma Bargam zaprezentowała nowy model opryskiwacza polowego - Spraymax.

Jan Beba1 października 2019, 09:55

Zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce opryskiwacz włoskiej marki Bargam mogliśmy podziwiać na stosiku firmy FarmTrade. Maszyny warto wyróżnić za nowy system podnoszenia belki - szyna z dużym siłownikiem hydraulicznym

zawieszonym w centralnej części belki i amortyzację pneumatyczną belki w standardzie. Wraz z nowym wzornictwem producent ułatwił obsługę opryskiwacza umożliwiając dostęp do opryskiwacza z każdej strony za pomocą schodków po obu stronach. Zmianie uległ też kształt zbiornika – celem jest zmniejszenie falowania i większa stabilizacja maszyny. Firma podkreśla również wprowadzenie nowej osi skrętnej (skręt do 30 stopni), osłon dolnych opryskiwacza z osłoną bloku elektrozaworów w jego górnej części.

Spraymax dostępny jest ze zbiornikiem o pojemności od 2500 do 6500 l. Pompy membranowo-tłokowe pompują od 250 do 560 l/min. W trosce o precyzję prowadzonego oprysku maszyna może zostać wyposażona w elektroniczne systemy zapewniające precyzyjną pracę na zakrętach i nierównościach. Belka wykonana z aluminium może mieć szerokość od 16 do 42 m.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)