Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Nowy Scorpion od Liebherra

03.09.2017

Drukuj

Nowy Scorpion od Liebherra

Artykuł dostępny

Firma Claas od ponad 20 lat sprzedaje ładowarki teleskopowe pod marką Claas Scorpion. Głównymi odbiorcami tych modeli są rolnicy i firmy usługowe na całym świecie. Dwa lata temu Claas podpisał umowę o rozpoczęciu współpracy w tym obszarze biznesowym z nowym partnerem, którym jest Liebherr.

r e k l a m aNową serię ładowarek teleskopowych Claas Scorpion stworzoną razem z firmą Liebherr będzie można zobaczyć na targach Agritechnica. Jak wynika z komunikatu dostawcy, nowe Scorpiony będą oferowane na rynku od stycznia 2018 r. w kilku modelach. Co ważne, Claas i  partnerzy handlowi zapewniają kontynuację serwisu i dostępność części do wszystkich ładowarek Claas Scorpion.

Warto przypomnieć, że firma Kramer-Werke GmbH rozpoczęła produkcję ładowarek w 2005 r. pod marką Claas Scorpion, która potrwa do końca 2017 r. Dwa lata temu firmy Claas i Kramer-Werke GmbH podjęły decyzję o zakończeniu współpracy w zakresie produkcji ładowarek teleskopowych.
oprac. jj

Fot. firmowe

Polecane dla Ciebie:

article icon

Łowczy milczy, sołtys odmawia, a wójt liczy głosy

Zamów wersję premium

Galeria zdjęć

Użytkownicy ładowarek Scorpion mogą spać spokojnie, bo Claas i partnerzy handlowi zapewniają dostępność serwisu i części zamiennych.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii