Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Oceń traktor w NBOR – dowiesz się więcej!

29.12.2017

Drukuj

Oceń traktor w NBOR – dowiesz się więcej!

Artykuł dostępny

Dla tych z Państwa, którzy wypełnią ankietę NBOR na stronie nbor.pl i podzielą się wrażeniami z użytkowania ciągników przygotowujemy specjalne materiały. Będziemy mogli je wysłać pod warunkiem, że w ankiecie znajdą się dane adresowe i zgoda na wysyłkę (to wymóg formalny, wynikający z przepisów). 

r e k l a m aInteresują nas wszystkie ciągniki, ale zgodnie z procedurą musi ich być co najmniej 30 z danej marki, aby mogła podlegać statystycznej ocenie. Wyniki dla traktorów bardziej popularnych producentów, a właściwie bardziej aktywnych użytkowników, znalazły się we wrześniowym wydaniu „top agrar Polska”.
Również te informacje możemy do Państwa wysłać. Wystarczy przesłać e-maila na adres: redakcja@topagrar.com.pl lub zadzwonić na numer  61 869 06 60. 

W zestawieniu liczby ankiet od września do 11 grudnia 2017 r. najwięcej opinii zebrała marka John Deere 17%, drugie miejsce zajął New Holland 14,8%, a podium zamyka Zetor z wynikiem 12,1%. To podsumowanie określa tylko liczbę nadesłanych opinii bez ich wartościowania.

Przygotowujemy regularnie raporty z tych wyników, które będziemy wysyłać uczestnikom ankiet na adres e-mailowy. Dlatego warto podzielić się swoją oceną, by dowiedzieć się więcej.

oprac. jj
Fot. Józefowicz

Polecane dla Ciebie:

article icon

Okres wczesnej ciąży – zagrożenia dla zarodka

Czytaj

Galeria zdjęć

Udział 10 marek w zestawieniu NBOR w II edycji od IX do XII 2017 r.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii