Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Odnowiony terminal sterujący w przyczepach Schuitemaker

Obrazek

Firma Schuitemaker wprowadza odnowiony terminal sterujący dla przyczep samozbierających Rapide serii 100 i 1000.

Krzysztof Gębski5 marca 2022, 10:00

Oprogramowanie Schuitemaker DoubleTouch Control oferuje możliwość personalizacji ustawień. W rezultacie przyczepa samozbierająca Rapide wykonuje to, czego oczekuje operator. Dzięki wizualnej informacji zwrotnej na skrzynce sterowniczej na ekranie terminala wyświetlane są niezbędne informacje dotyczące pracy maszyny. Na przykład położenie klapy tylnej podczas rozładunku, które jest mierzone za pomocą czujnika kątowego. Połączenie 2 joysticków i 7-calowego ekranu dotykowego pozwala kierowcy skoncentrować się na otoczeniu i procesie załadunku.

Terminal jest zabezpieczony przed nieprawidłową obsługą. Audiowizualne informacje zwrotne wskazują, kiedy i gdzie zadziała zabezpieczenie. Zapobiega to niebezpiecznym sytuacjom i zapewnia właściwą kontrolę nad pracą.


 

Interfejs sterownika Schuitemaker DoubleTouch może być podłączony do magistrali Isobus. Można go również zainstalować we wszystkich istniejących modelach Rapide 100 i 1000 od 2020 roku. W ten sposób nowy system DoubleTouch™ może być zintegrowany ze wszystkimi maszynami i systemami.

 W ofercie firmy Schuitemaker znajdują się przyczepy samozbierające, wozy paszowe oraz przyczepy objętościowe.  Picture of the author
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)