Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Pantera 4502 z AdBlue

19.04.2017

Drukuj

Pantera 4502 z AdBlue

Artykuł dostępny

Od nowego roku modelowego samojezdny opryskiwacz Pantera spełnia wymagania normy emisji spalin Tier 4 final. Firma zastosowała recyrkulację spalin z katalizatorem i filtrem cząstek stałych. Obok 230 l zbiornika paliwa znajduje się 20 litrowy AdBlue. Jak podaje producent, zużycie tego odczynnika to ok. 2,5 % spalanego paliwa, więc zbiornik AdBlue trzeba napełniać co każde 3 lub 4 tankowania ON.

r e k l a m aOpryskiwacz Amazone Pantera 4502 korzysta z 6-cylindrowego silnika Deutz o mocy 218 KM. To motor z turbodoładowaniem i chłodzeniem powietrza dolotowego. Podczas pracy na zboczach może się przydać tryb Power, którym przy 2200 obr./min pozwala rozwinąć pełną moc silnika.

Z zewnątrz zmodernizowany opryskiwacz można poznać po zbiorniku AdBlue, nowych schodkach do zbiornika (z prawej strony maszyny) i tylnych światłach LED. Nowa wersja opryskiwaczy Pantera może korzystać także z oświetlenia roboczego LED zamiast halogenowego.


O 20% wzrosła wydajność zasysania z wykorzystaniem inżektora i wynosi teraz nawet
600 l/min. Zatem napełnienie całego opryskiwacza zajmuje nie więcej niż 10 minut. Przyłącze napełniania zostało przesunięte do przodu do specjalnego schowka i wyposażone w automatyczne zatrzymywanie napełniania, co zapobiega przelaniu.
oprac. jj

Fot. firmowe

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Pantera 4502 ma 6-cylindrowy silnik marki Deutz o mocy 218 KM, spełniający normę emisji spalin Tier 4 final.
Zbiornik AdBlue znajduje się po prawej stronie pojazdu, a jego napełnianie ułatwiają schodki.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii