Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Pługi półzawieszane z Agro-Maszu

03.01.2018

Drukuj

Pługi półzawieszane z Agro-Maszu

Artykuł dostępny

Pług Giant to model 8-skibowy. Wszystkie elementy robocze wykonane są z gatunkowej stali borowej, odpornej na ścieranie. Rozstaw korpusów na ramie wynosi 100 cm, co w połączniu z prześwitem wynoszącym 76 cm sprawia, że pług nie jest podatny na zapychanie resztkami pożniwnymi. W standardowym wyposażaniu masę organiczną na dno bruzdy kieruje listwa ścinająca. W opcji producent oferuje przedpłużki.

Szerokość pierwszej skiby regulowana jest hydraulicznie. Podobnie jak szerokość robocza. W zależności od warunków panujących na polu pług może pracować z szerokością od 30 do 50 cm na korpus. Na chwile obecną Giant ma korpusy robocze chronione przed uszkodzeniem za pomocą ścinanych śrub. Jak informuje firma Agro-Masz pług ma masę 4,5 tony, a do współpracy wymagany jest ciągnik o mocy minimum 200 KM.

r e k l a m a

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Firma Agro-Masz rozszerza ofertę pługów obracalnych o nowy model półzawieszany Giant.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii