Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Pługi półzawieszane z Agro-Maszu

Obrazek

Firma Agro-Masz rozszerza ofertę pługów obracalnych o nowy model półzawieszany o nazwie Giant.

Paweł Twardowski3 stycznia 2018, 06:59
Pług Giant to model 8-skibowy. Wszystkie elementy robocze wykonane są z gatunkowej stali borowej, odpornej na ścieranie. Rozstaw korpusów na ramie wynosi 100 cm, co w połączniu z prześwitem wynoszącym 76 cm sprawia, że pług nie jest podatny na zapychanie resztkami pożniwnymi. W standardowym wyposażaniu masę organiczną na dno bruzdy kieruje listwa ścinająca. W opcji producent oferuje przedpłużki.

Szerokość pierwszej skiby regulowana jest hydraulicznie. Podobnie jak szerokość robocza. W zależności od warunków panujących na polu pług może pracować z szerokością od 30 do 50 cm na korpus. Na chwile obecną Giant ma korpusy robocze chronione przed uszkodzeniem za pomocą ścinanych śrub. Jak informuje firma Agro-Masz pług ma masę 4,5 tony, a do współpracy wymagany jest ciągnik o mocy minimum 200 KM.


1 z 1
Firma Agro-Masz rozszerza ofertę pługów obracalnych o nowy model półzawieszany Giant.

Firma Agro-Masz rozszerza ofertę pługów obracalnych o nowy model półzawieszany Giant.

Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)