Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Pługi w ofercie Metal-Fach

13.03.2017

Drukuj

Pługi w ofercie Metal-Fach

Artykuł dostępny

Przykładem tego jest firma Metal-Fach. Producent z Sokółki oferuje pługi obracalne oznaczone symbolami U 061 i U061/1. Sprzęt w zależności od modelu wyposażony jest w 4 lub 5 korpusów. Rama pługów wykonana jest ze profilu o wymiarach 120 na 120 mm.

r e k l a m aElementy robocze rozmieszczone są na ramie co 95 cm, a prześwit wynosi 80 cm. Takie parametry sprawiają, że sprzęt nie jest podatny na zapychanie nawet na stanowiskach z dużą ilością resztek roślinnych. W standardzie masę organiczną na dno bruzdy kieruje listwa ścinająca. Dla bardziej wymagających polecane są przedpłużki.

Korpusy w wersji podstawowej chronione są przed uszkodzeniem za pomocą zrywanych śrub. Na stanowiska z dużą ilością kamieni producent poleca model z hydraulicznym zabezpieczaniem typu non stop. Masa najmniejszego przedstawiciela serii pługów Metal-Fach wynosi 1500 kg, a do współpracy wymagany jest ciągnik o mocy minimalnej 120 KM.   pt

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii