Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Po bele bez ładowacza

08.07.2017

Drukuj

Po bele bez ładowacza

Artykuł dostępny

r e k l a m aSzybki zbiór bel z pola możliwy jest dzięki przyczepie samozałodowczej. Taki sprzęt oferuje firma Ursus. Zbieracz bel oznaczony symbolem T-127 wyposażony jest w platformę ładunkową o wymiarach ok. 5 na 2,4 m. Pozwala to jednorazowo na transport 8 bel, których średnica wynosi 1,2 m. Za załadunek odpowiada hydraulicznie sterowane ramię, które unosi bele i kieruje na platformę załadowczą. Maksymalna masa beli nie powinna przekraczać 450 kg.

Po załadowaniu 2 bel zainstalowany w podłodze przenośnik kieruje bele w tył przyczepy i cały proces się powtarza. Wyładunek jest równie prosty jak załadowanie przyczepy belami. Wystarczy precyzyjnie cofnąć w miejsce składowania i unieść załadowaną skrzynię. Dzięki dwóm siłownikom hydraulicznym o dużym skoku kąt wywrotu wynosi 91 stopni.

Jak informuje producent do współpracy ze zbieraczem bel wymagany jest ciągnik o mocy minimum 68 KM, którego układ hydrauliczny dysponuje pompą o wydatku minimum 35l/min.

Read more in the premium version

article icon

Rzepak: w całym kraju poniżej 1500 zł/t

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii