Reklama zniknie za 11 sekund

Połączenie Yokohama OTR i ATG

Obrazek

Firma Yokohama ogłosiła konsolidację przedsiębiorstw produkujących opony do jazdy poza drogami publicznymi pod jedną nazwą - Yokohama Off-Highway Tires (YOHT). Obejmuje to opony do zastosowań pozadrogowych (OTR) Yokohama na całym świecie oraz Alliance Tire Group (ATG) z markami Alliance, Galaxy i Primex, które Yokohama zakupiła cztery lata temu.

Jan Beba7 stycznia 2021, 17:11

Nowa firma YOHT zaprezentowała nowy wizerunek korporacyjny oraz nowe logo, które nawiązuje do ponad 100-letniego dziedzictwa marki Yokohama. Nowy wizerunek obowiązuje we wszystkich komunikatach w 2021 roku, na wszystkich platformach cyfrowych i drukowanych.

Logo Yokohama Off Highway Tires znaleźć można na oponach następujących branż: rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, przemysł, prace ziemne, górnictwo, maszyny portowe i inne zastosowania komercyjne. Obecnie firma YOHT jest właścicielem marek Alliance, Galaxy i Primex i jest obecna w ponad 120 krajach z gamą ponad 4 tys. produktów od małych opon do wózków widłowych po duże opony radialne.

YOHT_Yokohama_ATG_opony

– Połączenie firm spowoduje ściślejszą integrację wartości marki i wiedzy technologicznej Yokohamy z mocnymi stronami firm zgrupowanych w ATG: silna sieć sprzedaży, zróżnicowana oferta produktów i konkurencyjne koszty – powiedział dyrektor Nitin Mantri.

Światowe rynki sprzedaży koordynowane będą z jednostek centralnych znajdujących się w Tokio, Bostonie, Amsterdamie i Mumbaju. Sieć produkcyjna opon terenowych Yokohama Group obejmuje osiem zakładów produkcyjnych w czterech krajach oraz trzy centra badawczo-rozwojowe w Japonii, Indiach i Stanach Zjednoczonych.1 z 1
Firma Yokohama ogłosiła konsolidację przedsiębiorstw produkujących opony do jazdy poza drogami publicznymi pod jedną nazwą - Yokohama Off-Highway Tires (YOHT).

Firma Yokohama ogłosiła konsolidację przedsiębiorstw produkujących opony do jazdy poza drogami publicznymi pod jedną nazwą - Yokohama Off-Highway Tires (YOHT).

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)