Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Targi Polagra Premiery 2023 w Poznaniu właśnie ruszyły

Międzynarodowe Targi Polagra Premiery 2023 już się rozpoczęły! Będzie można je zwiedzać od 13 do 15 stycznia br. w Poznaniu na hali Międzynarodowych Targów Poznańskich! Jakie atrakcje czekają zwiedzających? 

Dorota Kolasińska13 stycznia 2023, 10:21

13-15 stycznia 2023  r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY.

To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży rolniczej, podczas której prezentowane są nowości światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon

Odwiedzający jako pierwsi w Polsce będą mieli okazję zobaczyć urządzenia i maszyny rolnicze, których dotąd nie było w sprzedaży na polskim rynku. Na Zwiedzających czekać będzie bardzo bogata oferta sprzętu rolniczego, różnorodny program wydarzeń towarzyszących oraz inne atrakcje.

Złoty Medal Grupy MTP

Na szczególną uwagę zasługują laureaci nagrody ZŁOTY MEDAL GRUPY MTP. Sąd konkursowy, pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka przyznał w 2022 roku 26 i w 2023 roku 27 ZŁOTYCH MEDALI GRUPY MTP w 2 kategoriach

  • „Maszyny, urządzenia i usługi dla rolnictwa”,
  • „Rośliny uprawne”,
Złote medale dla laureatów w 2023 zostaną wręczone 13 stycznia podczas ceremonii otwarcia targów.

Program wydarzenia

Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń.


- Współpracujemy z najlepszymi wydawcami z branży rolniczej i wspólnie z nimi przygotowujemy przestrzeń do merytorycznych dyskusji w ramach konferencji czy stref wykładowych. W trakcie trwania targów przyznawane są Złote Medale, czyli prestiżowe nagrody ekspertów z zakresu innowacyjności technologicznej. Podejmujemy także współpracę z jednostkami rządowymi i współtworzymy szkolenia i prezentacje dla rolników. Dbamy o promocję polskich producentów za granicą, dlatego co roku rozwijamy program Hosted Buyers, w ramach którego zapraszamy około 100 nabywców z różnych krajów Europy Południowej i Wschodniej - podaje organizator Targów Polagra Premiery. 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Cały program wydarzenia poniżej: 

PROGRAM POLAGRA PREMIERY 2023

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY

Kiedy: 13-15 stycznia 2023 r.

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilony 5, 5A, 6

Godziny otwarcia: 9:00-16:00

Bilety: www.ToBilet.pl
dkol

fot. BebaPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)