Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Poznaj roboty od podszewki

Automatyczny dój usprawnił obsługę stada wielu hodowcom. Pokazujemy, co kryje się pod osłonami nowoczesnych robotów.

Jan Beba25 października 2015, 13:30

Kilkanaście tysięcy krów dojonych jest w Polsce przez roboty, co ułatwiło pracę  wielu rolnikom. Skomplikowany na pierwszy rzut oka robot składa się z mechanicznych podzespołów, sterowanych zaawansowaną elektroniką. Przyjrzeliśmy się z bliska robotom: Lely i DeLaval.

Więcej o robotach udojowych przeczytasz w najnowszym wydaniu dodatku „top technika Premium”, który ukazuje się wraz z listopadowym numerem „top agrar Polska”.

Jeżeli jeszcze nie masz prenumeraty „top technika Premium” lub “top agrar Polska”, możesz ją zamówić korzystając z zakładki Prenumerata lub zadzwonić pod numer (61) 886 29 28. beb

Fot. Beba

 1 z 2
Więcej o robotach udojowych przeczytasz w najnowszym wydaniu dodatku „top technika Premium”.

Więcej o robotach udojowych przeczytasz w najnowszym wydaniu dodatku „top technika Premium”.

2 z 2
Pokazujemy, co kryje się pod osłonami nowoczesnych robotów udojowych.

Pokazujemy, co kryje się pod osłonami nowoczesnych robotów udojowych.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)