Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Prezent od Kuboty?

18.11.2018

Drukuj

Prezent od Kuboty?

Artykuł dostępny

Kubota przygotowała specjalną ofertę przedłużenia gwarancji o 2 lata na ciągniki serii M5001. Produkty zakupione od 7 listopada do końca 2018 r. objęte będą 5-letnią opieką gwarancyjną – bez dodatkowych opłat.

r e k l a m aFirma od lat prowadzi program Kubota Insight Programme (KIP) w ramach którego japońscy inżynierowie odwiedzają gospodarstwa rolne, by zdobyć informacje na temat eksploatacji i serwisowania ciągników Kubota. Program działa również w Polsce.

Dla podkreślenia wysokiej jakości i walorów użytkowych swoich traktorów firma przygotowała dla klientów ofertę przedłużonej gwarancji na serie M5001 i M5001 Narrow z 3 do 5 lat lub 4000 godzin.

Polecany artykuł

Test kompaktowej brony talerzowej Agro-MaszCzterocylindrowe silniki w ciągnikach Kubota serii M5001 mają moc 96 KM lub 113 KM. Te proste modele można wyposażyć w nowoczesne rozwiązania, np. uniwersalny terminal ISO-BUS. Seria powstała na bazie popularnych w Polsce ciągników M60. Producent podkreśla, że obie serie wyróżnia zwrotność, niskie koszty eksploatacji i wydajny układ hydrauliczny. M5001 Narrow to ciągniki specjalistyczne z silnikiem o pojemności 3,8 l do pracy w gospodarstwach sadowniczych.

Oferta nie wiążę się z żadnymi dopłatami, jest jednak ograniczona w czasie. Wszystkie ciągniki serii M5001 i M5001 Narrow sprzedane między 7 listopada a 31 grudnia br. będą objęte gwarancją na 5 lat lub 4000 godzin. Ciągniki zakupione po 31 grudnia będą objęte standardową, czyli 3-letnią gwarancją.

oprac. jj
Fot. firmowe

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Galeria zdjęć

Spiesz się, bo prezent trzeba złapać nie później niż 31 grudnia 2018 r.
Spiesz się, bo prezent trzeba złapać nie później niż 31 grudnia 2018 r.
Spiesz się, bo prezent trzeba złapać nie później niż 31 grudnia 2018 r.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii