Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Przed nami jubileuszowy AgroTech 2019

05.03.2019

Drukuj

Przed nami jubileuszowy AgroTech 2019

Artykuł dostępny

To już 25 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AgroTech w Kielcach. Jubileuszowa wystawa w roku 2019 będzie się skupiać na wszelkich innowacyjnych udogodnieniach dla rolników, jakie dostępne są na świecie w zakresie techniki rolniczej. Wszystko to będzie  można zobaczyć od 15 do 17 marca w Targach Kielce. 
Jak podkreślają organizatorzy targi są największym wydarzeniem branży w halach wystawienniczych. Pod dachem kieleckich targów zobaczymy tysiące maszyn zgromadzonych w 11 halach. W 2018 roku wystawa zgromadziła przeszło 700 wystawców z 24 krajów świata. Ubiegłoroczną wystawę zobaczyło ponad 70 000 zwiedzających.

r e k l a m a

Światowi oraz polscy producenci przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin. Zakres branżowy 25 edycji wystawy, jak zwykle, wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy, bo oprócz prezentacji nowoczesnej techniki rolniczej, międzynarodowe targi Agrotech to także konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach.

Serdecznie zapraszamy do Kielc od 15 do 17 marca. 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

Galeria zdjęć

Ubiegłoroczną wystawę zobaczyło ponad 70 000 zwiedzających.
To już 25 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AgroTech w Kielcach.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii