Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Siew pasowy - przyjedź na nasz pokaz do Młodzikowa!

Siew pasowy tzw. Strip Till i uproszczony to metody pozwalające zaoszczędzić cenną wilgoć w glebie. Zapraszamy Was na nasz pokaz, który odbędzie się 11 kwietnia w Młodzikowie k. Środy Wielkopolskiej.

Dawid Konieczka12 marca 2019, 13:30
Interesujesz się pasową uprawą gleby czyli Strip Till? Ciekawią Cię zagadnienia z nią związane? Jeśli tak, zapraszamy Cię na pokaz organizowany przez redakcję „top agrar Polska” i „profi”, który odbędzie się w czwartek 11 kwietnia w Młodzikowie k. Środy Wlkp., na terenie Stadniny Koni Fiord.

Spotkanie rozpocznie się częścią wykładową, na której prof. Tomasz Piechota z UP Poznań będzie mówił o zaletach i ograniczeniach uprawy pasowej na różnych typach gleb i w uprawie różnych gatunków roślin uprawnych.

Następnie maszyny wyruszą na pole pokazowe. Swój udział zapowiedziało już 11 firm. Udział w pokazie jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja, którą musisz wykonać najpóźniej do 29.03.2019 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pokazie i zarejestrować się, kliknij TUTAJ.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)