Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Stałokomorowe prasy Case IH

09.08.2016

Drukuj

Stałokomorowe prasy Case IH

Artykuł dostępny

Nowością w ofercie firmy Case IH jest prasa stałokomorowa RB 545.. Sprzęt wyposażony jest w zmodernizowany podbieracz, którego szerokość robocza wynosi teraz 2,2 m. Nad podbieraczem pracuje rolka dociskowa, która jest standardowym wyposażeniem maszyny. Standardem jest także rotor. Współpracuje on z 20 nożami tnącymi, co pozwala na pocięcie zbieranego materiału na 52 mm kawałki. usuwanie ewentualnych zatorów ułatwia uchylana podłoga.

r e k l a m a 

W prasie Case IH zmodernizowano również mechanizm napędowy. Wzmocniono łańcuchy napędu rotora i komory prasowania, co wpływa na żywotność maszyny. W samej komorze prasowania zmieniono walce. Mają one teraz aż 9 wybrzuszeń. Producent zastosował także nowy obwiązywacz siatką. Może on teraz pracować z siatka o szerokości 1,3 m co skutecznie zabezpiecza krawędzie beli. pt

Polecany artykuł

Automatyczne belowanie firmy KuhnFot. firmowe

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Galeria zdjęć

Case IH wprowadza na rynek nowe modele pras stałokomorowych.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii