Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Strażnicy czystości kabiny i szyb ciągnika

01.06.2018

Drukuj

Strażnicy czystości kabiny i szyb ciągnika

Artykuł dostępny

Jednym ze sposobów na usunięcie zalegającego w kabinie brudu i kurzy jest użycie odkurzacza. My sprawdziliśmy czy z silnym zabrudzeniem poradzi sobie samochodowy odkurzacz Bleck & Decker, model Flexi.

r e k l a m aSprzęt zasilany jest z instalacji elektrycznej ciągnika o napięciu 12 V. Przewód o długości 5 m w zupełności wystarcza, by odkurzyć nawet bagażnik samochodowy. Elastyczny przewód ssący pozwalana na swobodne manewrowanie końcówką.

Kolejnym urządzeniem pomocnym w utrzymaniu ładu w miejscu pracy traktorzysty jest myjka do okien Kärcher. My sprawdziliśmy model WV2 Premium. Sprzęt zasilany jest baterią litowo-jonową. W zestawie znajdziemy dwie przystawki o różnej szerokości roboczej.

Polecany artykuł

Na brudną kabinę w ciągniku jest sposób!O tym jak podczas pracy spisały się wspomniane wcześniej gadżety i czy warto wydać na nie pieniądze przeczytają Państwo w czerwcowym numerze "top agrar Polska" na stronie 154.

Zachęcam także do obejrzenia filmu z pracy sprzętu obu marek.  pt


Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Ile jeszcze można wytrzymać?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii