Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

ON – tańszy z prenumeratą

Obrazek

8 groszy – nawet tyle możesz zaoszczędzić na każdym litrze paliwa. Warunek jest jeden: trzeba być Prenumeratorem magazynu „top agrar Polska”. Już teraz dołącz do akcji Polskiego Wydawnictwa Rolniczego, wydawcy naszego magazynu, prowadzonej wraz z firmą PKN Orlen.

Jan Beba16 sierpnia 2018, 09:50
Nasza inicjatywa skierowana jest to wszystkich Prenumeratorów miesięcznika „top agrar Polska”. Aby uzyskać zniżki na paliwo na początku trzeba zadzwonić do wydawnictwa pod numer 61 886 29 02 podając numer NIP, na który karta ma zostać wyrobiona. Następnie można udać się na stację Orlen oznaczoną logo „Biznestank”. Tam należy wypełnić formularz przystąpienia do programu Biznestank na warunkach ogólnych i odebrać swoją kartę paliwową. Rabaty będą aktywowane na karcie maksymalnie do 14 dni od chwili wyrobienia karty.

Co istotne, podczas podpisywania formularza wstąpienia do programu Biznestank obsługa może wymagać zaświadczenia o nadaniu numeru NIP oraz dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności rolniczej, np. zaświadczenie z Urzędu Gminy lub ARiMR.

Przypomnijmy, że na stacjach paliwowych Orlen Prenumerator „top agrar Polska” może kupić paliwo (ON, benzynę lub LPG) po niższych cenach. Na każdym litrze można zaoszczędzić aż 8 gr, przy czym nie ma żadnych ograniczeń ilościowych przy zakupie paliwa. Prowadząc gospodarstwo rocznie w ten sposób można zaoszczędzić kilkaset do kilku tysięcy zł.

Każdego, kto chce tankować paliwo taniej, zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem  61 886 29 02 lub e-mail: paliwo@klubprenumeratora.pl.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)