Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Targi Agro-Park w Lublinie

07.02.2019

Drukuj

Targi Agro-Park w Lublinie

Artykuł dostępny

To już dwunasta odsłona lubelskiej wystawy. Jak co roku odwiedzający goście mogą liczyć na moc atrakcji. Prócz możliwości zapoznania się z bogatą ofertą firm maszynowych, na wystawie będzie można uzyskać informację od instytucji państwowych, takich jak KRUS czy KOWR. Dodatkowo swoje produkty będą prezentowały firmy z sektora chemicznego nawozowego, paszowego oraz bankowego.

r e k l a m aJak zapewniają organizatorzy wystawy, Targi Lublin oraz MTP Poznań, na tegorocznej edycji spodziewana jest rekordowa liczba wystawców. Łącznie tereny wystawiennicze swoimi produktami zagospodaruje ponad 200 firm z kraju i z zagranicy.

Wstęp na Targi Rolnicze jest darmowy, a grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie. Wystawa będzie czynna 2 i 3 marca w godzinach od 9 do 17. Serdecznie zapraszamy. pt

Fot. firmowe

Polecany artykuł

Targi Pol-Eco-System

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii