Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Targi Agrotech w Kielcach ruszyły!

Obrazek

Dzisiaj rozpoczęły się XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Dorota Kolasińska18 marca 2022, 12:29

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach potrwają do niedzieli (18-20.03.2022). To wspaniała okazja dla fanów nowinek technicznych i rolniczej motoryzacji na zapoznanie się z najnowszą ofertą firm zajmujących się produkcją ciągników i maszyn rolniczych. 

W halach wystawienniczych zobaczyć można gamę produktów, niezbędnych do pracy na roli. Krajowi i zagraniczni liderzy branży prezentują najnowszy sprzęt - od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Dopełnieniem oferty są także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu. - Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Patrzymy na pracę rolników w sposób holistyczny, proponując rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw – podkreśla dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.Marcowy Agrotech przyzwyczaił nas do swojej ogromnej powierzchni. Wydarzenie, jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w  halach w Polsce.  W rekordowej edycji z 2019 wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych. – Trudno będzie nam powtórzyć wynik sprzed pandemii Covid-19, ale możemy z całą pewnością powiedzieć: najlepsi będą z nami! – zapowiada dyrektor projektu targów Agrotech, Grzegorz Figarski.

Jak informują Targi Kielce w halach będzie można spotkać przedstawicieli największych marek i dilerów nowoczesnego sprzętu rolniczego. Nie zabraknie ciągników, kombajnów, maszyn do nawożenia czy oprysku.

Agrotech to doskonała okazja do powiększenia swojego parku maszynowego. Oprócz ciągników nie brakuje tu także maszyn pielęgnacji i ochrony roślin. Gamę produktów zaprezentują nie tylko producenci rozdrabniaczy i opryskiwaczy, ale także firmy zajmujące się wytarzaniem mieszanek oraz granulatów. Właściciele gospodarstw będą mieli także okazję do zapoznania się z nowymi maszynami służącymi do siewu i sadzenia.

My też jesteśmy na Targach! Zapraszamy na nasze stoisko, znajdziesz nas na stoiskach E-28 i

I-50. Dla odwiedzających, jak zwykle miłe niespodzianki :)! Źródło: Targi Kielce

Fot. Dawid Konieczka, Jan BebaPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)