Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Targi Motor Show przesunięte ze względu na koronawirus

Obrazek

Zarząd MTP podjął decyzję o przesunięciu największych, krajowych targów motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu. Międzynarodowa impreza odbędzie się w dniach 18-21 czerwiec br.

Dawid Konieczka4 marca 2020, 12:55
„Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych” - to część oficjalnej informacji podanej przez rzecznika prasowego targów.

Targi Motor Show miały odbyć się w dniach 26 - 29 marzec br. Przesunięto je na 18-21 czerwiec br. 
Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby  takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów.  Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym MTP.

Dzięki takiej decyzji zarówno wystawcy jak i zwiedzający nie są mocno zaskoczeni. Przygotowania do imprezy idą normalnym tokiem.

To samo dotyczy Mistrzostw Młodych Mechaników w tym kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, wydarzenie to wspiera redakcja top agrar Polska i profi. Jak informuje organizator Mistrzostw fundacja Cooperatio wszystkie dotychczasowe harmonogramy przygotowań pozostają bez zmian. Oznacza to, że w najbliższy piątek tj. 6 marca odbędzie się test online. Na jego podstawie wyłonione zostaną zespoły, które będą rywalizować w finale. Odbędzie się on podczas targów w czerwcu.
 


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)