Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Targi SIMA coraz bliżej

Obrazek

Francuzi informują, że dostępne są darmowe bilety na imprezę w Parc des Expositions de Paris Nord Villepinte (Paryż) w terminie 6-10 listopada 2022 r. Osoby zainteresowanie odwiedzeniem targów mogą już teraz otrzymać darmowy bilet wstępu przez dedykowaną platformę rejestracyjną dostępną pod tym linkiem.

20 sierpnia 2022, 20:00
Dzięki wejściówce profesjonaliści będą mogli uzyskać dostęp do usługi Business Meetings i zaplanować spotkania z wystawiającymi się na targach firmami. Wejściówka umożliwia wstęp na targi przez wszystkie 5 dni ich trwania. 

Decyzje biznesowe

SIMA, międzynarodowe targi rozwiązań i technologii dla wydajnego i zrównoważonego rolnictwa, otwiera swoje podwoje już za 3 miesiące (6-10 listopada 2022 r.). Z okazji stulecia targi biorą na warsztat przyszłość sektora i zawodu oraz rozpoczynają pierwsze w historii badania opinii rolników. W przeszłości targi zwykle odbywały się w lutym w nieparzystych latach. Od bieżącego roku zmieniamy harmonogram – targi będą odbywać się w listopadzie w latach parzystych, aby lepiej dopasować się do cyklu decyzji biznesowych

Rolnictwo jutra, badanie opinii rolników 

Nawiązując do stulecia wystawy, SIMA rozpoczyna swój pierwszy sondaż opinii o rolnictwie następnych 100 lat. Ankieta skierowana do rolników ma na celu umożliwienie im wypowiedzenia się na temat codziennego życia i poznanie ich wizji przyszłości rolnictwa

W ramach sondażu podjęto pięć obszarów tematycznych
  • przyszłość sektora rolnego i nowe wyzwania, przed którymi stają rolnicy 
  • nowe technologie w świecie rolnictwa 
  • rolnictwo biologiczne 
  • dywersyfikacja gospodarstw rolnych 
  • zróżnicowanie zawodów 

Zyskaj dwa zaproszenia!

W ramach podziękowania za udział w sondażu SIMA zaoferuje każdemu wypowiadającemu się rolnikowi 2 zaproszenia na targi w listopadzie 2022 r. Zaproszenia umożliwią również dostęp do ekskluzywnych spotkań z obecnymi na wystawie influencerami z branży. Bazując na zebranych odpowiedziach SIMA opracuje białą księgę na temat „rolnictwa jutra”. Publikacja będzie wynikiem pracy i refleksji ekspertów, którzy przedstawią swoją wizję na powyższy temat, ale również zostanie uzupełniona informacjami zwrotnymi od profesjonalistów z branży rolniczej, którzy wzięli udział w badaniu.
opr.: jj
fot. jj




Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)