Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Top fanklub: Kolejne wyjazdy do fabryk

Obrazek

Nie miałeś jeszcze okazji uczestniczyć w żadnym wyjeździe w ramach top fanklubu? Nic straconego! Teraz masz szansę zrealizować życiowe marzenie i pojechać z nami do dwóch nowoczesnych polskich fabryk.

25 czerwca 2014, 14:18

 

Tym razem organizujemy wyjazd dla młodzieży do krajowych zakładów produkujących maszyny rolnicze. Będzie to fabryka Joskin w Trzciane oraz Metaltech w Mirosławcu.  Taki wyjazd to marzenie wielu pasjonatów techniki rolniczej. Na naszym wyjeździe będziecie mogli zajrzeć w każdy zakamarek fabryki. Pokażemy Wam jak produkuje się profesjonalny sprzęt począwszy od magazynu stali na gotowym produkcie kończąc.  Nasz wyjazd będzie trwał 2 dni i odbędzie się 17 i 18 lipca br.W tym czasie zapewniamy Wam nocleg i wyżywienie.

Nie zwlekaj zgłoś się na nasz wyjazd i zdobywaj wiedzę z top agrar Polska. Na twoje zgłoszenie czekamy do 10 lipca. Poniżej znajdziesz zgłoszenie i ankietę, które musisz wysłać na adres: topfanklub@topagrar.com.pl

Szczęśliwców, którzy zobaczą z nami dwie fabryki powiadomimy telefonicznie.

Zgłoszenie pobierz TUTAJ.

Ankieta pobierz TUTAJ.Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)