Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Uniwersalny Arocs w transporcie

08.01.2017

Drukuj

Uniwersalny Arocs w transporcie

Artykuł dostępny

Mercedes-Benz Arocs 2051 AK 4x4 to uniwersalny pojazd, który został stworzony z myślą o szybkim transporcie w rolnictwie. Pod jego maską pracuje silnik OM 471 o pojemności 12,8 l, który rozwija moc 375 kW/510 KM przy 1800 obr./min. Dzięki napędowi na cztery koła pojazd bardzo dobrze radzi sobie w terenie. Jego wszechstronne wyposażenie obejmuje siodło do łączenia z naczepami samochodowymi, szeroki wybór zaczepów do maszyn rolniczych, a także WOM 1000 obr./min. Układ hydrauliczny zasilany jest pompą tłoczkową, a do współpracy z maszynami rolniczymi np. przyczepami zbierającymi, rozrzutnikami można wykorzystywać ISOBUS. Ogumienie rolnicze montowane na przedniej osi ma rozmiar 560/60 R 22,5 a z tyłu 750/45 R 22,5. 

r e k l a m aJak informuje producent uniwersalny pojazd Mercedes-Benz Arocs wyróżnia się niskim spalaniem ON w transporcie. W teście DLG PowerMix dotyczącym prac transportowych Arocs 2051 AK 4x4 uzyskał najniższe spalanie wśród wszystkich testowanych do tej pory pojazdów i ciągników rolniczych. Producent podaje, że spalanie ON jest o 23% niższe niż średnia dla sprzętu testowanego do tej pory. Pomiarów dokonano z trzyosiową przyczepą o DMC 24 t z prędkością 40, 50 i 60 km/h. 

Fot. firmowe

 

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

Galeria zdjęć

Mercedes-Benz Arocs 2051 AK 4x4.
Mercedes-Benz Arocs 2051 AK 4x4.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii