Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Ursus chce zawojować chiński rynek

Obrazek

Polski Ursus podpisał z chińską spółką Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology Co., Ltd. (JML) umowę o współpracy. Jest to kolejny krok w ekspansji zagranicznej polskiego producenta ciągników i maszyn rolniczych. 

8 maja 2018, 15:50
Dzięki nawiązanej współpracy, spółka Ursus będzie miała możliwość prowadzenia sprzedaży na rzecz JML swoich ciągników oraz maszyn rolniczych i ich dalszej odsprzedaży przez JML na terytorium Chin, a także w Hong Kongu i Makao.

Firma JML zyskała natomiast partnera w obszarze sprzedaży własnych części i komponentów, które mogą być wykorzystywane przez polskiego producenta w bieżącej działalności.

W ramach umowy planowane jest również uruchomienie przez JML projektu montażu ciągników i serwisowania wyrobów lubelskiego producenta w Chinach. Ursus ma w tym zakresie zapewnić chińskiemu partnerowi szkolenia personelu oraz wsparcie techniczne. Obie strony uzgodniły też, że JML rozpocznie produkcję transmisji do ciągników Ursus w oparciu o otrzymaną od Ursus dokumentację techniczną.

Zgodnie z umową, firma JML zobligowała się do przeprowadzenia badań chińskiego rynku ciągników i maszyn, aby opracować strategię planowanej sprzedaży wyrobów Ursusa oraz dostosowania jej do potrzeb i wymogów lokalnego rynku.

Spółka Guangdong Jianglong Agricultural Machinery Technology Co., Ltd. (JML) swoją działalność opiera na badaniach i rozwoju  w zakresie komponentów wykorzystywanych w branży automotive, a także rozwoju, produkcji i sprzedaży własnych wyrobów i swoich partnerów.

Współpraca z JML jest szansą wejścia na perspektywiczny rynek chiński, co jest kolejnym dużym krokiem w ekspansji zagranicznej Ursus S.A.

mm
źródło: ursus.com


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)