Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Ursus w ogrodzie

07.09.2017

Drukuj

Ursus w ogrodzie

Artykuł dostępny

Nasz największy producent ciągników rolniczych od niedawna wzbogacił swoją ofertę produktową o sprzęt do utrzymania terenów zielonych. Kosiarki spalinowe z logo Ursusa, to kilka modeli różniących się od siebie pojemnością i mocą silnika. Bez względu na model, do napędu wykorzystywane są 4-suwowe, benzynowe jednostki napędowe marki Birggs&Stratton.

r e k l a m aW modelu UR-LS 48625-E pojemność silnika wynosi 150 cm3. Motor rozwija moc 6 KM. Szerokość koszenia to 48 cm. Wysokość cięcia reguluje się centralnie. Użytkownik może wybrać jedną z 6 pozycji. Kosiarką możemy skosić trawę na wysokość od 25 do 75 mm. Rozdrobniona masa może być kierowana do kosza, którego pojemność wynosi 65 l. Prócz tego kosiarka pozwala dodatkowo na wylot trawy z boku maszyny. Całość waży ok. 30 kg, a pracę w terenie ułatwia napęd na tylne koła. Cena opisywanego modelu wynosi ok. 1,7 tys. zł brutto. Na sprzęt udzielana jest roczna gwarancja.   pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Łowczy milczy, sołtys odmawia, a wójt liczy głosy

Zamów wersję premium

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii