Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Valtra serii N z nagrodą Red Dot Design Award

Obrazek

Wspomniana nagroda przyznawana jest za wyróżniające się wzornictwo, estetyczną atrakcyjność, funkcjonalność i innowacyjność.

Jan Józefowicz6 kwietnia 2022, 15:18
Właśnie taki laur zdobyła piąta generacja ciągników serii N. Fiński producent nie ukrywa zadowolenia, ciesząc się że: "nagroda Red Dot Award zdobyta przez ciągnik Valtra serii N jest doskonałą demonstracją zasady ciągłego rozwoju, gdzie na już doskonałym produkcie wprowadzono zupełnie nowe funkcje, które zwiększają jego codzienną użytkowość". 

Warto wskazać m.in. na nowy, cyfrowy wyświetlacz na słupku A, który dopracowano tak, że zapewnia nowe wrażenia użytkownika w porównaniu z poprzednimi elementami sterującymi. Poza tym konfiguracja ciągnika jest teraz łatwiejsza i bardziej intuicyjna, nawet w modelu podstawowym. 

Nowe ciągniki serii N są również wyposażone w ulepszenia zwiększające bezpieczeństwo, takie jak nowe światła LED do jazdy dziennej, które między innymi pomagają zmniejszyć zużycie energii w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Seria N piątej generacji została zaprezentowana w 2021 roku na bazie nagradzanej czwartą generację, wraz z uwzględnieniem opinii klientów wskazujących oczekiwania co do dalszego ulepszania serii N.

Wygląd to nie wszystko


- Nasze ciągniki nowej generacji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić klientowi najlepsze możliwe wrażenia z jazdy. Ciągnik powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale musi również służyć w wielu zastosowaniach. Otrzymaliśmy pozytywne opinie od naszych klientów, wielu z nich opisywało ciągnik jako bardzo wygodny i łatwy w użyciu, szczególnie pod względem inteligentnej technologii rolniczej - mówi Kimmo Wihinen z firmy Valtra.

Chcesz zobaczyć ciągniki serii N w wirtualnym salonie wystawowym firmy Valtra?
opr. jj


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)